Skład węgla

Przy wyborze węgla kierujemy się sortymentem, klasą i typem węgla. W sprzedaży występują sortymenty grube: kostka, orzech, średnie: groszki i miałowe o różnym uziarnieniu. Klasę węgla wyraża się za pomocą 3-członowego symbolu np. klasa 26-07-06 oznacza węgiel o wartości opałowej co najmniej 26.000 kJ/ kg, zawartości popiołu maksymalnie 7 % i zawartości siarki maksymalnie 0,6 %. Typy węgla to naturalne cechy charakteryzujące jego przydatność: węgiel płomienny typ 31.1 i 31.2 – węgiel niespiekający się, przydatny do wszystkich rodzajów kotłów i palenisk, typ 32.1 – węgiel nieznacznie spiekający, przydatny j.w., typ 32.2 – słabo spiekający i typ 33 – średnio spiekający.

Zapewniamy najlepszy jakościowo węgiel, oferujemy własny transport,
gwarantujemy najniższą cenę w regionie.

Szybko i pewnie dostarczymy Twój ładunek

Naszym głównym atutem jest nowoczesny tabor składający się z ciągników siodłowych, samochodów dostawczych oraz zestawów przestrzennych.

Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty oraz uprawnienia na wykonywanie przewozów osób i rzeczy w kraju oraz zagranicą. Ubezpieczenia OCP w ruchu międzynarodowym do wysokości 300 tys. EUR, co daje pełną gwarancję bezpieczeństwa przewożonego towaru.

KOMPLEKSOWE USŁUGI TRANSPORTOWO SPEDYCYJNE

Nawiązując współpracę z naszą firmą otrzymują Państwo pewność, że powierzony towar dotrze bezpiecznie i terminowo na miejsce. Gwarantujemy profesjonalną, niezawodną i terminową realizację zleceń transportowych.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do współpracy.

Preferowane kierunki

Hiszpania, Szwajcaria, Włochy, Niemcy, Holandia, Francja, Belgia, Austria, Portugalia, Wielka Brytania, Litwa , Łotwa.

Obsługa celna

Współpracujemy z agencjami celnymi na granicach Unii Europejskiej oraz na terenie zgorzeleckiego i radomskiego Urzędu Celnego.

Profesjonalizm

Pełen zakres usług transportowych i spedycyjnych.

Bezpieczeństwo

Ubezpieczenia OCP w ruchu międzynarodowym do wysokości 300000$, co daje pełną gwarancję bezpieczeństwa przewożonego towaru.

Niezawodny TRANSPORT

Nowoczesna flota samochodowa.

Korzystając z naszych usług, mogą Państwo liczyć na terminowość dostaw i konkurencyjne ceny. Każdy z naszych Klientów ma indywidualnego opiekuna odpowiedzialnego za nadzór realizowanych zleceń transportowo-spedycyjnych.

Warto wiedzieć

TRANSPORT dotyczy przemieszczania ludzi lub towarów z miejsca na miejsce.
W zależności od środków transportu wyróżniamy kilka jego rodzajów, m.in. transport morski lądowy oraz lotniczy.

SPEDYCJA jest pojęciem szerszym obejmującym w swoim znaczeniu zarówno sam transport, jak i wszystkie czynności związane z nim, takie jak: wybór i organizowanie właściwych środków transportu, nadawanie odbieranie, rozładowywanie, przeładowywanie powierzonych towarów, ubezpieczenie  towarów, odprawa celna towaru, wszelka dokumentacja związana z towarem.

Większość problemów z międzynarodowym transportem ładunków wynika z braku wiedzy i nieznajomości zasad i przepisów obowiązujących w poszczególnych krajach.
Nasza firma oferuje usługi, które zawsze są najlepsze i najbardziej efektywne kosztowo do Twoich potrzeb.

Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty oraz uprawnienia na wykonywanie przewozów osób i rzeczy w kraju oraz zagranicą.
Ubezpieczenia OCP w ruchu międzynarodowym do wysokości 300 tys. EUR, co daje pełną gwarancję bezpieczeństwa przewożonego towaru.