Usłgi zwyżką

W swojej ofercie posiadamy podnośniki koszowe o urozmaiconych parametrach i możliwościach, tak aby zapewnić klientom wynajmującym nasze zwyżki szeroki zakres świadczenia usług.

Przykładowe wykorzystanie zwyżki:

  • pielęgnacja i wycinka drzew,
  • prace murarskie tynkarskie i malarskie,
  • wygodny montaż lub serwis układów klimatyzacji,
  • montaż reklam, kasetonów i wyklejanie billboardów,
  • wymiana naprawa oświetlenia ulicznego,
  • czyszczenie rynien i rur spustowych,
  • mycie i malowanie elewacji,
  • mycie okien, dachów, balkonów na wysokości z podnośnika koszowego,
  • różnego rodzaju prace dekarskie,
  • naprawa rynien, podbitek dachowych, obróbek blacharskich ze zwyżki.
Szybko i pewnie dostarczymy Twój ładunek

Naszym głównym atutem jest nowoczesny tabor składający się z ciągników siodłowych, samochodów dostawczych oraz zestawów przestrzennych.

Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty oraz uprawnienia na wykonywanie przewozów osób i rzeczy w kraju oraz zagranicą. Ubezpieczenia OCP w ruchu międzynarodowym do wysokości 300 tys. EUR, co daje pełną gwarancję bezpieczeństwa przewożonego towaru.

KOMPLEKSOWE USŁUGI TRANSPORTOWO SPEDYCYJNE

Nawiązując współpracę z naszą firmą otrzymują Państwo pewność, że powierzony towar dotrze bezpiecznie i terminowo na miejsce. Gwarantujemy profesjonalną, niezawodną i terminową realizację zleceń transportowych.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do współpracy.

Preferowane kierunki

Hiszpania, Szwajcaria, Włochy, Niemcy, Holandia, Francja, Belgia, Austria, Portugalia, Wielka Brytania, Litwa , Łotwa.

Obsługa celna

Współpracujemy z agencjami celnymi na granicach Unii Europejskiej oraz na terenie zgorzeleckiego i radomskiego Urzędu Celnego.

Profesjonalizm

Pełen zakres usług transportowych i spedycyjnych.

Bezpieczeństwo

Ubezpieczenia OCP w ruchu międzynarodowym do wysokości 300000$, co daje pełną gwarancję bezpieczeństwa przewożonego towaru.

Niezawodny TRANSPORT

Nowoczesna flota samochodowa.

Korzystając z naszych usług, mogą Państwo liczyć na terminowość dostaw i konkurencyjne ceny. Każdy z naszych Klientów ma indywidualnego opiekuna odpowiedzialnego za nadzór realizowanych zleceń transportowo-spedycyjnych.

Warto wiedzieć

TRANSPORT dotyczy przemieszczania ludzi lub towarów z miejsca na miejsce.
W zależności od środków transportu wyróżniamy kilka jego rodzajów, m.in. transport morski lądowy oraz lotniczy.

SPEDYCJA jest pojęciem szerszym obejmującym w swoim znaczeniu zarówno sam transport, jak i wszystkie czynności związane z nim, takie jak: wybór i organizowanie właściwych środków transportu, nadawanie odbieranie, rozładowywanie, przeładowywanie powierzonych towarów, ubezpieczenie  towarów, odprawa celna towaru, wszelka dokumentacja związana z towarem.

Większość problemów z międzynarodowym transportem ładunków wynika z braku wiedzy i nieznajomości zasad i przepisów obowiązujących w poszczególnych krajach.
Nasza firma oferuje usługi, które zawsze są najlepsze i najbardziej efektywne kosztowo do Twoich potrzeb.

Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty oraz uprawnienia na wykonywanie przewozów osób i rzeczy w kraju oraz zagranicą.
Ubezpieczenia OCP w ruchu międzynarodowym do wysokości 300 tys. EUR, co daje pełną gwarancję bezpieczeństwa przewożonego towaru.